Çorape për zhartien Klarita të zeza

• Dantella e bukur i jep një karakter të veçantë gjithë kombinimit
• Kombinim i shkëlqyer i nuancës së zezë dhe materialit transparent
• Dizajni me dantella shton një element pikant
• Çorapet nuk mbahen vetë – kombinoji me një brez halter nga e njëjta koleksion
• Materiali shumë i hollë dhe fleksibël përshtatet bukur me këmbën (89% poliamid, 11% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.