Çorape për zhartien Lovica të kuqe

1.099 L

• çorape të adhurueshme zhartien që përputhen me të gjithë koleksionin
• dantella e kuqe me motiv lulesh tek kofshët
• pëlhura najloni me ngjyrën e lëkurës zbulon këmbët seksi
• material i bukur dhe elastik
• përbërja: 90% najlon, 10% elastin