Çorape për zhartien Maderris të zeza

1.199 L

• çorape të eleganta të zeza për jartiere Maderris
• detaje dantelle në pjesën e kofshëve – ndezin imagjinatën
• çorapet nuk janë vetëmbajtëse – perfekte për t’u bashkuar me jartierët tuaj të preferuar
• pëlhurë shumë e butë dhe elastike
• përbërja: 85% poliamid, 15% elastan