Çorape për zhartien S101 rozë

999 L

• çorape rozë për zhartierë me trashësi prej 15 DEN
• përfundim i përsosur në kofshë pa detaje dantelle
• material i ndritshëm nailoni
• material jashtëzakonisht i butë për një kapje të sigurt në zonën e podvezicave
• material i hollë dhe delikat në prekje (80% poliamid, 20% elastan)