Çorape për zhartien S101 të kuqe

899 L

• çorape të kuqe për zhartiera me trashësi 15 DEN
• përfundim i përsosur në kofshë pa dantella
• material i shkëlqyeshëm najloni
• material i butë i përkryer për të mbajtur sigurt në zinxhirët e zhartierës
• material i hollë dhe i butë në prekje (80% poliamid, 20% elastan)