Çorape për zhartien S101 vjollce

• Çorape vjollcë për zhartierë me trashësi prej 15 DEN
• Përfundim i përsosur në kofshë pa detaje dantelle
• Materiali prej najloni që shkëlqen
• Material jashtëzakonisht i butë për një bashkim të sigurt me zhartierët
• Material i hollë dhe delikat në prekje (80% poliamid, 20% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.