Çorape për zhartien S111 bezh sa crtom

999 L

• Çorape për zhartien në ngjyrë të lëkurës me vijë 15 DEN
• Përfundim i përsosur në kofshë pa dantellë
• Material i shkëlqyer niloni
• Vijë e zezë në pjesën e pasme – detaj i zjarrtë!
• Material i butë i përkryer për të qenë i sigurtë në lidhjen e zhartierëve
• Material i hollë dhe delikat në prekje (80% poliamid, 20% elastin)