Çorape për zhartien S301 të zeza

999 L

• Çorape të zeza për zhartiera me trashësi prej 15 DEN
• Përfundim i përkryer në kofshë pa detaje dantelle
• Materiali i shkëlqyeshëm najloni
• Material jashtëzakonisht i butë për një mbajtje të sigurt në zonën e zhartierave
• Material i hollë dhe i butë në prekje (80% poliamid, 20% elastan)