Çorape për zhartien Chemeris të zeza

• çorape të zeza Chemeris
• prerje klasike – zgjidhje universale
• përfunduar me dantellë me model gjeometrik – detaje jashtëzakonisht tërheqëse
• ky dizajn nuk mbahet vetë – plotësoje stilimin me një rrip zhartiere nga i njëjti koleksion
• bëra nga një material fleksibël – sigurohet komoditeti më i lartë i veshjes
• përbërja e materialit: 85% poliamid, 15% elastan

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.