Çorape për zhartien Serafia të zeza

• Çorapet Serafia në ngjyrë bezhë
• të përfunduara me dantellë me motive lulesh – detaje shumë sensuale
• ky model nuk mbahet vetë – një rrip halterë do të ishte një aksesor i shkëlqyer
• të bëra nga materiale shumë elastike – komoditet i lartë në veshje (85% poliamid, 15% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.