Çorape rrjete vetë-mbështetëse S605 të zeza

• Çorape rrjete të zeza me trashësi prej 20 DEN
• Pjesa e dantellës në kofshë është e pajisur me shirita silikoni nga ana e brendshme
• Materiali mahnitës rrjetë nga najloni që shkëlqen në dritë
• Shiritat silikoni në kofshë eliminojnë nevojën për mbajtëse çorapesh dhe jartiere
• Materiali i hollë dhe i butë që të ofron ndjesi komoditeti (80% poliamid, 20% elastin)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.