Çorape vetë-mbështetëse S305 të bardha

1.699 L

• Çorape të bardha vetë-mbështetëse prej 15 DEN
• Dantella në pjesën e kofshës me shirita silikoni
• Materiali i ndritshëm najlonik
• Shiritat silikoni në kofshë eliminojnë nevojën për përdorimin e halterave dhe jartierave
• Materiali i hollë është delikat në prekje (84% poliamid, 16% elastin)