Çorape vetë-mbështetëse S305 të zeza

1.699 L

• Çorape vetë-mbështetëse në ngjyrë të zezë me 15 DEN
• Dantella në pjesën e kofshës me shirita silikoni
• Materiali prej najloni që shkëlqen
• Shiritat silikoni në kofshë nuk kërkojnë përdorimin e jartierave dhe ligështave
• Material i hollë dhe i butë në prekje (84% poliamid, 16% elastin)