Çorape rrjetë P700 të zeza

• Çorape rrjetë në ngjyrë të zezë me 20 DEN
• Hapje në pjesën e kofshëve për më shumë komoditet dhe sensualitet
• Rrjetë me gunga më të mëdha – çorape ideale për dalje
• Fibra rrjetë me trashësi 22 DTEX – garanton qëndrueshmëri
• Material i hollë dhe i butë në prekje (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.