Geta me ijë të zbuluar S816 të zeza

• çorape mbajtëse të rehatshme me prerje koketë
• bel i lartë
• një model delikat dhe më transparent në pjesën e belit – sjell një nivel të ri të sensualitetit
• të pasmet dhe ijet e ekspozuara – thekson në mënyrë të shkëlqyer format
• pëlhura e zezë e tejdukshme nënvizon këmbët
• material elastik me fleksibilitet të jashtëzakonshëm – përshtatet me figurën (90% najloni, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.