Geta me ijë të zbuluar S817 të zeza

• çorape joshëse me print kafshësh
• bel i lartë – thekson bukur linjën e belit
• pjesa e sipërme e bashkuar me të poshtmen përmes rripave të hollë – nxjerr në pah ijët dhe të pasmet
• printi me motive kafshësh do të theksojë bukur këmbët tuaja
• rrjetë e hollë zbukuron belin dhe kofshët
• material i lehtë dhe elastik (90% najloni, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.