Geta P101 rozë

1.099 L

• Hulahopka rozë me trashësi prej 20 DEN
• Dizajn pa pjesën e preponave për komoditet maksimal
• Materiali i shkëlqyeshëm najloni
• Material transparent deri në bel – i njëjtë si në këmbë
• Material i hollë dhe delikat në prekje (80% poliamid, 20% elastan)