Geta P211 të kuqe

• çorape të kuqe me një dendësi prej 20 DEN
• dizajn me hapje të madhe për komoditet të shtuar
• model dekorativ në pjesën e brekëve dhe hapjes
• vijë dekorative e zezë në pjesën e pasme të këmbëve
• material i shkëlqyeshëm najloni
• material i hollë dhe i butë në prekje (80% poliamid, 20% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.