Geta S336 të zeza S/M/L

2.499 L

• çorape rrjetë të zeza S336
• hapje në pjesën intime dhe të pasmet e ekspozuara – një zgjidhje pikante
• motiv me vija dhe rrjetë të hollë – një kombinim unik
• pëlhurë shumë fleksibël – përshtatet në mënyrë perfekte me trupin, duke nënvizuar çrregullimet femërore
• përbërja e materialit: 90% najlon, 10% elastan

Ka stok