Brekë me llastik për zhartien Belovya të kuqe

2.599 L

• brekë Belovia me llastik për çorape zhartien
• prerje tepër seksi – efekt WOW!
• dantella e bukur dhe rrjetë delikate – një kombinim intrigues
• dekorim argjendi në barkun e vogël – një detaj simpatik
• të dyja llastikat për zhartien e përparme dhe të pasme janë të rregullueshme – ato do të përshtaten në mënyrë të përkryer rreth kofshës
• materiali është fleksibël dhe i këndshëm në prekje (90% poliamid, 10% elastinë)