Seksi set 2 pjesëshe 838-SET-1 dhe zi

• një set i mahnitshëm në ngjyrë të zezë
• sutien seksi me breza dekorativë – gjoksi duket fantastik
• breza të rregullueshëm me mbyllje pas qafës – lehtë për t’u përshtatur
• mbyllje me shumë nivele – komoditet gjatë veshjes
• detaj i adhurueshëm – varëse e shndritshme
• rrip jartiere i bërë nga dantella sensuale
• tanga e butë, me dantella
• ky set përbëhet nga tre artikuj: sutien, rrip jartiere dhe tanga (çorapet nuk përfshihen)
• pëlhurë e këndshme dhe elastike Multistretch (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.