Seksi set 2 pjesëshe 838-SET-3 dhe kuq

• Set magjepsës i zbukuruar me dantellë dhe bizhuteri të shndritshme
• Sutien i butë me elastike tërheqëse – gjoksi në theks të plotë
• Brezat e rregullueshëm të lidhur pas qafës
• Mbyllje me shumë nivele
• String seksi me breza të dyfishtë dhe prerje provokuese
• Seti përfshin sutien dhe string
• Pëlhura delikate dhe të zgjatur (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.