Seksi set 2 pjesëshe 860-SET-1 dhe zi

3.399 L

• set seksi në ngjyrë joshëse, të zezë
• dantella me model trëndafili
• rripa të dyfishtë në gjoks dhe shpatulla – kthesat janë të theksuara në mënyrë perfekte!
• mbërthim i rregullueshme nga ana e pasme – Did2Fit – përshtatje e përsosur
• katër rripa të rregullueshëm – rregullim i plotë
• kosha teli – gjoks i theksuar seksi
• gurë të çmuar me shkëlqim dhe rrathë dekorativë – NickelFree
• kompleti përfshin një sytjena dhe një tanga të bukur dantelle
• pëlhurë e butë, elastike
• përbërja: 90% poliamid, 10% elastinë