Seksi set 2 pjesëshe 860-SET-2 dhe bardhë

2.899 L

• set të brendshme femrash seksi dantelle me detaje lulesh
• rripat elastikë dekorojnë bukur kthesat
• sytjena me fiksim të rregullueshëm – i përshtatur në mënyrë perfekte sipas trupit tuaj
• katër rripa të rregullueshëm
• kosha me tela – gjoksi juaj do të duket i mrekullueshëm
• një stoli e ëmbël mes gjinjve
• kompleti përfshin sytjena dhe brekë
• material elastik shumë i butë në prekje (90% poliamid, 10% elastan)