Seksi set 2 pjesëshe 873-SEA-1 dhe zi

• Set joshës në mënyrë të pabesueshme
• Sutjena me brezat e rregullueshëm dhe mbyllje shumëfazore – përshtatje perfekte
• Stringa tërheqëse – pjesa e pasme e ekspozuar
• Dantella elegante me lule të arta të bukura
• Brezat provokues midis gjoksit dhe në shpinë (janë të rregullueshëm)
• Dekorim seksi – brezat e largueshëm midis dy pjesëve të setit – pamje absolutisht mahnitëse dhe shumë seksapil!
• Detaje tërheqëse – unaza të arta dhe një varëse e vogël
• Përfundimet dhe brezat janë bërë nga shiriti elegant, i mëndafshtë
• Seti përfshin: sutjena me breza dekorativë (të pandetashëm), stringa dhe breza shtesë që mund të bashkëngjiten me sutjenën dhe stringën
• Pëlhura të buta, elastike (94% poliamid, 6% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.