Seksi set 2 pjesëshe Armares dhe zi

• seti i zi Armares – përbëhet nga një sutjen dhe një tanga
• mbyllje me shumë faza, brezat e rregullueshëm dhe tela – përshtatje e shkëlqyer
• brezat dhe elementët metalikë – një kombinim intrigues
• varëse e shndritshme – një detaj interesant
• material elastik me shkëlqim – stil dhe rehati (100% poliuretan; mbështjellës: 95% viskozë, 5% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.