Seksi set 2 pjesëshe Atenica dhe kuq

3.599 L

• komplet të brendshme femrash të kuqe Atenica – sytjena dhe brekë
• dantella femrash me dizajn klasik – shik dhe elegant
• sytjena nën tela – gjoksi juaj do të duket bukur
• rripa të rregullueshëm – rehati dhe komoditet
• prerje asimetrike – pamje unike dhe dizajnere
• brekë seksi – këmbë dhe të pasme të theksuara në mënyrë fantastike
• material i butë i këndshëm në prekje (90% poliamid, 10% elastinë)