Seksi set 2 pjesëshe Badossa dhe zi

• set elegant me hapje në mes – dizajn mahnitës!
• guipure femërore në pjesën e sutjenit – detaj seksi
• sutjen i hapur me teli mbështetëse – gjoksi i theksuar dhe i ngritur
• tanga e hapur me një dekorim elegant – pamje e bukur e të pasmeve!
• brezat e hollë – siluetë super femërore
• material i butë dhe elastik (44% poliamid, 56% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.