Seksi set 2 pjesëshe Bianelle dhe bardhë

• sytjena dhe tanga – Set të brendshmesh seksi Bianelle
• sytjena me përforcim teli – do të mbajë në mënyrë perfekte dhe do të theksojë gjoksin tuaj
• rripa të rregullueshëm dhe fiksim – opsioni i përsosur i përshtatjes
• dekorim argjendi mes gjoksit – simpatik
• dantella femërore delikate në të gjithë të brendshmet seksi
• tanga seksi – thekson ijët dhe të pasmet
• material shumë i këndshëm në prekje (90% poliamid, 10% elastinë)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.