Seksi set 2 pjesëshe Bowessa dhe zi

• Të brendshmet e femrave përfshijnë tanga dhe sytjena të zezë
• rripa të rregullueshëm – të rehatshëm dhe të lehtë për t’u rregulluar
• dy harqe të lezetshme në duar – dekorim femëror
• material simpatik me pika – transparent dhe delikat
• dantella saten në bel
• dekorim metalik në rrip dhe tanga – një detaj intrigues
• tanga është e zbukuruar me një varëse floriri përpara dhe me hark mbrapa
• Materiali është i mirë dhe i butë me lëkurën (90% poliamid, 10% elastinë)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.