Seksi set 2 pjesëshe Celia Noir dhe zi

3.099 L

• Seti përfshin një sutien dhe një brekë të tipit thong.
• Rregullim dyanshëm në qafë dhe shpinë për përshtatje perfekte.
• Varëse bizhuteri të vendosur bukur në pjesën e përparme të thong.
• Mundësi për të blerë thong me hapje në pjesë të posaçme nga e njëjta koleksion.
• Pëlhura të këndshme në prekje (94% poliamid, 6% elastan) që ndihen mrekullueshëm në lëkurën tuaj.