Seksi set 2 pjesëshe Cordellis dhe zi – OneSize

3.199 L


• set i guximshëm dy-pjesësh i brekëve femërore Cordellis
• shirita të ndritshëm që nxisin imagjinatën
• dizajn universal që siguron një përshtatje perfekte
• varëse argjendi mes gjoksit
• pëlhurë e butë me mbështjellës – garanci për rehati
• përbërja e shtresës së jashtme: 100% poliuretan
• përbërja e shtresës bazë: 95% poliester, 5% elastan
• mbështjellësi: 95% viskozë, 5% elastan

S’ka stok