Seksi set 2 pjesëshe Diyosa dhe kuq

• Sutien dhe të brendshme në një ngjyrë të kuqe të theksuar
• Brezat e rregullueshëm të supeve dhe ato që përshtaten me trupin – do të sigurojnë rehati gjatë veshjes
• Brezat mbi dhe nën kupat – padyshim që janë tërheqës!
• Shtimi i dantellës – zbulon me delikatesë lëkurën
• Një varëse e vogël që shkëlqen në pjesën e përparme të të brendshmeve dhe shton një efekt ‘glamur’
• Është gjithashtu perfekt për të qenë veshur çdo ditë
• Material i butë ndaj lëkurës (85% poliamid, 15% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.