Seksi set 2 pjesëshe Diyosa dhe zi

• Komplet i tërbuar i zi Diyosa
• Rripat e supeve të rregullueshëm dhe mbyllje me shumë faza – përshtatje perfekte
• Sutjena është bërë nga material i butë pa tela – kënaqësi në veshje
• Rripat që zbukurojnë sutjenën dhe tanga – stil joshës
• Tanga është dekoruar me dantellë – pamje mahnitëse
• Kompleti përfshin: sutjenë dhe tanga unike
• Materiale delikate dhe fleksibël (90% poliamid, 10% elastan)”

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.