Seksi set 2 pjesëshe Elianes dhe kuq

3.099 L

• seti i kuq Elianes përbëhet nga një sutien dhe një tanga
• mbyllje me disa faza dhe brezat e rregullueshëm – sigurojnë një përshtatje perfekte
• dantella me motive lulesh – dizajn joshës
• një zemër që lidh kupat – një zgjidhje interesante
• varëse ari – një detaj që tërheq vëmendjen
• pëlhurë fleksibël – siguron rehati në çdo situatë
• përbërja e materialit: 90% poliamid, 10% elastan