Seksi set 2 pjesëshe Elisetta dhe zi

3.199 L

• një set seksi në ngjyrë të zezë
• brezat e dantellës janë formuar në një bluzë në pjesën e pasme duke krijuar një prerje gjeometrike, e përfunduar me një rrip të rregullueshëm
• material i tejdukshëm – thekson me subtilitet gjoksin
• tanga e bërë nga një kombinim i dantellës dhe materialit me shkëlqim – një kompozim vërtetë joshës
• prerje me dantellë në skaj – shton shikim
• model me lule – joshës dhe elegant
• seti përfshin sutjen dhe brekët
• material delikat (90% poliamid, 10% elastan)