Seksi set 2 pjesëshe Elizenes dhe zi

3.699 L

• sytjena e zezë nga materiali i butë
• choker dantelle me varëse argjendi – rrëmbyese e vëmendjes
• rripa të rregullueshëm dhe mbërthim me shumë nivele në anën e pasme
• koshat e tejdukshme të përforcuara me tela zbukurojnë dhe ngrenë bustin
• ka një mbërthim mini korse mes gjoksit – mjaft femëror
• brekë dantelle me bel të lartë me një dizajn shumë seksi
• material shumë i këndshëm dhe i përkryer elastik (90% poliamid, 10% elastan)