Seksi set 2 pjesëshe Eloissa dhe zi

• set i ngacmueshëm (sutien dhe tanga) i bërë nga materiali i satenit
• bretele të rregullueshme dhe mbyllje e sutienit me shumë faza
• dantella me motive lulesh dhe bretele të holla – theks i subtël i bustit
• fiocco sateni shton bukurinë
• tanga e zbukuruar me dantellë dhe charm metalik – forma të theksuara bukur
• material delikat dhe idealisht elastik (95% poliester, 5% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.