Seksi set 2 pjesëshe Giully dhe zi

• brezat e rregullueshëm janë të kryqëzuar me shirit elastik në pjesën e pasme – theksojnë në mënyrë perfekte shpinën
• mbyllje e sipërfaqes me shumë nivele
• varëse ari midis gjoksit që shkëlqen mrekullisht
• pika seksi, kadifeje me print leopardi
• material elastik dhe gjysmë-transparent – përshtatet në mënyrë ideale me format e trupit
• skajet e përfunduara me dantellë të butë
• komplet përfshin: top dhe string
• materiale delikate (94% poliamid, 6% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.