Seksi set 2 pjesëshe Glandez dhe zi

• Seti Glandez përbëhet nga një tanga dhe një sutjen
• Mbyllje me shumë faza dhe brezat e rregullueshëm – përshtatje perfekte e garantuar
• Tela në kupat dhe rrip qafe – theksojnë në mënyrë të përkryer gjoksin
• Varëse e shkëlqyer – detaj interesant
• Pëlhurë elastike, brezat prej kadife – sigurojnë rehatinë tuaj (94% poliamid, 6% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.