Seksi set 2 pjesëshe Heavenlly dhe bardhë

2.899 L

• seti i të brendshmeve për femra Heavenlly përfshin sytjena dhe tanga
• dantella joshëse dhe rrjetë transparente në të gjithë kompletin
• rripat e rregullueshëm të shpatullave dhe shpinës – përshtatje e përsosur
• ka një varëse me shkëlqim në pjesën e përparme
• shumë e këndshme për lëkurën, pëlhurë e butë
• përbërja: 90% poliamid, 10% elastinë