Seksi set 2 pjesëshe Inessita të zeza

• Set i rrjetëzuar transparent: këmishë dhe brekë
• Materiali elastik përshtatet me format e trupit
• Qafa e zbuluar nënvizon dekoltenë
• Prerje me rripa që imitojnë lidhjen e një korsete midis gjoksit dhe në pjesën e pasme të brekëve
• Modeli dekoron bukur pëlhurën e zezë
• Material i lehtë (90% najloni, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.