Seksi set 2 pjesëshe Intensa dhe zi

2.599 L

• set tërheqës të brendshme seksi të zeza
• sytjena prej dantelle femërore
• një hark i lezetshëm me fjongo që shton hijëshi
• rripat e gjoksit theksojnë linjat femërore
• tanga: rripa dopio rreth kofshave
• harqe saten poshtë kërthizës dhe sipër të pasmeve
• pëlhurë elastike
• përbërja: 90% poliamid, 10% elastin