Seksi set 2 pjesëshe Ivannes dhe zi

• Sipër i zi Ivannes dhe tanga
• Dantella femërore – shton elegancën
• Materiale paksa të tejdukshme
• Shpinë e ekspozuar – pamje intriguese
• Kapëse e rregullueshme në shpinë
• Brezat e rregullueshëm, që kryqëzohen në shpinë – përshtatje perfekte
• Tanga seksi e zbukuruar me një varëse bizhuteri
• Material i këndshëm dhe fleksibël (85% poliamid, 15% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.