Seksi set 2 pjesëshe Klarita dhe zi

3.199 L

• set i zi nga materiali i bukur – një model unik në ofertë
• dantella joshëse me një model elegant
• mbërthim i rregullueshëm i sutjenave
• rripat e rregullueshëm garantojnë një përshtatje të përsosur
• dekorim i bukur mes gjoksit
• brekë me bel të lartë – të lezetshme dhe seksi!
• skajet janë të zbukuruara me dantella
• material i zgjedhur me kujdes (90% poliamide, 10% elastinë)