Seksi set 2 pjesëshe Lilines

• Kompleti Lilines
• Sutien i butë me një dekolte të thellë dhe një varëse bizhuteri – gjoksi i theksuar bukur
• Brezat e rregullueshëm dhe mbyllja e sutienit
• Brekë me bel të lartë – pamje femërore e ijave
• Material i këndshëm në prekje dhe elastik (90% poliamidë, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.