Seksi set 2 pjesëshe Lonesia dhe kuq

3.699 L

• set lavanderi për femra Lonesia e kuqe: sytjena dhe brekë
• sytjena me kosha teli – i mban në mënyrë perfekte gjoksin dhe i vendos në plan të parë
• rripa të gjerë – të rehatshëm dhe elegant
• mbërthim i rregullueshëm në pjesën e pasme
• gurë i çmuar dekorativ midis gjinjve
• tanga seksi – duket perfekte në ijë dhe prapanicë
• material i këndshëm në prekje (60% poliestër, 40% poliamid)