Seksi set 2 pjesëshe Loventy dhe kuq

• veshje femërore – sutien me dantellë dhe tanga
• brezat e rregullueshëm në supe
• mbyllje me shumë nivele në pjesën e pasme të sutienit
• dekolteja është zbukuruar me breza elastikë që theksojnë joshësisht gjoksin
• një varëse xhevahir mes gjoksit
• tanga e lartë që shkon mbi bel – një prerje totalisht seksi!
• dantella ka një model të lehtë transparent me motive lulesh
• material shumë i butë (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.