Seksi set 2 pjesëshe Lovlea dhe kuq

3.399 L

• set i bukur dhe seksi në ngjyrën e kuqe të zjarrtë
• sytjena është plotësisht e rregullueshme (Did2Fit) – përshtatet në mënyrë të përkryer
• gjoks i zbukuruar me rripa – gjoksi duket bukur dhe i rrumbullakosur
• sytjena dhe brekë shumë dantella – theksoni kthesat
• harqet mbi supe
• fjongo saten përfundon me një hark të lezetshëm në bark
• dizajni ComfyCut dhe Did2Fit – rehati e plotë dhe përshtatje e përsosur
• kompleti përfshin një sytjena dhe brekë të përshtatshme
• pëlhurë e butë në prekje, elastike
• përbërja: 90% poliamid, 10% elastin