Seksi set 2 pjesëshe Luvae dhe zi

3.399 L

• seksi set Luvae të zeza
• sytjena seksi me tela të poshtme dhe kupa – pamje e sipërme e gjoksit
• rripat dhe mbërthimi i shpinës janë të rregullueshme – fit i përsosur
• set përfshin: sutjena dhe tanga me dantella
• material i butë dhe i këndshëm në prekje
• përbërja: 90% poliamid, 10% elastin”